datum aukce 07. 10. 2020 19:00
74
prodáno za: 400 CZK
vyvolávací cena: 300 CZK

8. Rosenthal circa 1920

2 x nože a 2x vidlička, porcelánová část neznačeno, na hrotu značeno STAHL-BRONZE, circa 1920

zachovalost mírné poškození vzhledem k stáří
rok 20.stol
signatura značeno vespod

8****6 400 CZK 07. 10. 2020 19:03:41
9****5 300 CZK 07. 10. 2020 19:03:33