#6

Rosenthal 1923

Rosenthal 1923
Rosenthal 1923
Rosenthal 1923
#6

Rosenthal 1923

Porcelain and fine Ceramics
3 limity
560 zobrazení
900 Kč
WEINBERG | Galerie
WEINBERG | Galerie
Vyvolávací cena: 300 Kč
7. 10. 2020 19:00
3. eAukce
3. eAukce

bez poškození
8cm
1923
značeno vespod

miska, 1923 Ph. Rosenthal & Co značeno zeleně pod glazurou, modrá glazura, lemováno 24K zlatem, výška 8cm, dia 11cm