datum aukce 07. 10. 2020 19:00
6
203
prodáno za: 900 CZK
vyvolávací cena: 300 CZK

6. Rosenthal 1923

miska, 1923 Ph. Rosenthal & Co značeno zeleně pod glazurou, modrá glazura, lemováno 24K zlatem, výška 8cm, dia 11cm

zachovalost bez poškození
rozměr 8cm
rok 1923
signatura značeno vespod

8****6 900 CZK 07. 10. 2020 19:02:50
9****5 800 CZK 07. 10. 2020 19:02:35