#52

Porcelánový set Rosenthal z roku 1927

#52

Antique
3 limity
465 zobrazení
26 000 Kč
WEINBERG | Galerie
WEINBERG | Galerie
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
7. 10. 2020 19:00
3. eAukce
3. eAukce

bez poškození
různé rozměry
20.stol
značeno vespod

Německo, Unikátní set - Rosenthal Maria, 1927, set celkem 33ks , 8 hrníčků, 10podšálku, 12 malých talířů, 12 velkých talířů, mlíčenka.