zachovalost | bez poškození |
rozměr | různé rozměry |
rok | 20.stol |
signatura | značeno vespod |
Německo, Unikátní set - Rosenthal Maria, 1927, set celkem 33ks , 8 hrníčků, 10podšálku, 12 malých talířů, 12 velkých talířů, mlíčenka.
zachovalost | bez poškození |
rozměr | různé rozměry |
rok | 20.stol |
signatura | značeno vespod |