zachovalost | bez poškození |
rozměr | 21 a 13cm |
rok | 20.stol |
signatura | neznačeno |
Čechy, Karlovy Vary, Moser, 20. stol. Luxusní - 4 vinné sklenice na vysokých hraněných stopkách, zvonovité kupy přejímané zelenou lazurou, broušené a zlacená štafáž 24K zlatem. V. 21 a 13 cm.