Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#4
Pirken-Hammer Luise
#4
Pirken-Hammer Luise
Porcelain and fine Ceramics
383 zobrazení
100 Kč
WEINBERG | Galerie
7. 10. 2020 19:00
3. eAukce
Aukční katalog
bez poškození
dia 11cm
20.stol
značeno vespod
2 talířky, značeno Pirken-Hammer Louis Czechoslovakia
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript