datum aukce 07. 10. 2020 19:00
56
vyvolávací cena: 100 CZK

4. Pirken-Hammer Luise

2 talířky, značeno Pirken-Hammer Louis Czechoslovakia

zachovalost bez poškození
rozměr dia 11cm
rok 20.stol
signatura značeno vespod