datum aukce 07. 10. 2020 19:00
67
prodáno za: 300 CZK
vyvolávací cena: 300 CZK

3. Cibulák z Dubí 1913-1918

miska, typický cibulák z Dubí, značeno vespodu

zachovalost mírné poškození vzhledem k stáří
rozměr 20cm
rok 1913
signatura značeno vespod

8****6 300 CZK 07. 10. 2020 19:01:30