Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#3
Cibulák z Dubí 1913-1918
#3
Cibulák z Dubí 1913-1918
Porcelain and fine Ceramics
379 zobrazení
300 Kč
WEINBERG | Galerie
Vyvolávací cena: 300 Kč
7. 10. 2020 19:00
3. eAukce
Aukční katalog
mírné poškození vzhledem k stáří
20cm
1913
značeno vespod
miska, typický cibulák z Dubí, značeno vespodu
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript