#247

Eros a Psyché před Afroditou - velký formát

#247

1 limit
780 zobrazení
5 000 Kč
WEINBERG | Galerie
WEINBERG | Galerie
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
7. 10. 2020 19:00
3. eAukce
3. eAukce

20.stol

olej na plátně, 121x90cm, signováno vpravo dole, nedatováno circa 1950. Rámováno v masivním luxusním rámu.