#19

Rosenthal 1921

Rosenthal 1921
Rosenthal 1921
Rosenthal 1921
Rosenthal 1921
Rosenthal 1921
Rosenthal 1921
Rosenthal 1921
#19

Rosenthal 1921

Porcelain and fine Ceramics
384 zobrazení
9 500 Kč
WEINBERG | Galerie
WEINBERG | Galerie
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
7. 10. 2020 19:00
3. eAukce
3. eAukce

bez poškození
30cm
20.stol
značeno vespod

unikátní socha, elegantní dámy, výška 30cm, značeno 206