datum aukce 07. 10. 2020 19:00
3
90
prodáno za: 400 CZK
vyvolávací cena: 200 CZK

18. Rosenthal 1933

miniaturní soška, 1933 Ph. Rosenthal & Co značeno pod glazurou, výška 6cm, značeno 20, 543

zachovalost bez poškození
rozměr 6cm
rok 20.stol
signatura značeno vespod

1****6 400 CZK 07. 10. 2020 19:07:28