zachovalost | bez poškození |
rozměr | 6cm |
rok | 20.stol |
signatura | značeno vespod |
miniaturní soška, 1933 Ph. Rosenthal & Co značeno pod glazurou, výška 6cm, značeno 20, 543
zachovalost | bez poškození |
rozměr | 6cm |
rok | 20.stol |
signatura | značeno vespod |