Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#17
Loetz 90. léta
#17
Loetz 90. léta
Porcelain and fine Ceramics
408 zobrazení
800 Kč
WEINBERG | Galerie
7. 10. 2020 19:00
3. eAukce
Aukční katalog
bez poškození
31cm
20.stol
značeno vespod
váza ve stylu Loetz, z 90tých let, značeno vespodu
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript