#17

Loetz 90. léta

Loetz 90. léta
Loetz 90. léta
Loetz 90. léta
Loetz 90. léta
Loetz 90. léta
Loetz 90. léta
#17

Loetz 90. léta

Porcelain and fine Ceramics
408 zobrazení
800 Kč
WEINBERG | Galerie
WEINBERG | Galerie
7. 10. 2020 19:00
3. eAukce
3. eAukce

bez poškození
31cm
20.stol
značeno vespod

váza ve stylu Loetz, z 90tých let, značeno vespodu