datum aukce 07. 10. 2020 19:00
95
vyvolávací cena: 800 CZK

17. Loetz 90. léta

váza ve stylu Loetz, z 90tých let, značeno vespodu

zachovalost bez poškození
rozměr 31cm
rok 20.stol
signatura značeno vespod