datum aukce 07. 10. 2020 19:00
92
vyvolávací cena: 2 000 CZK

16. Royal Dux 1920

jedinečná a vzácně se objevující soška dámy, v modrých šatech, zlaceno 24K zlatem, s tvarovanými barevnými růžemi, značeno zespodu, 54P/93 a 44/4

zachovalost bez poškození
rozměr 25cm
rok 20.stol
signatura značeno vespod