zachovalost | bez poškození |
rozměr | 25cm |
rok | 20.stol |
signatura | značeno vespod |
jedinečná a vzácně se objevující soška dámy, v modrých šatech, zlaceno 24K zlatem, s tvarovanými barevnými růžemi, značeno zespodu, 54P/93 a 44/4
zachovalost | bez poškození |
rozměr | 25cm |
rok | 20.stol |
signatura | značeno vespod |