#16

Royal Dux 1920

Royal Dux 1920
Royal Dux 1920
Royal Dux 1920
Royal Dux 1920
Royal Dux 1920
Royal Dux 1920
Royal Dux 1920
Royal Dux 1920
#16

Royal Dux 1920

Porcelain and fine Ceramics
397 zobrazení
2 000 Kč
WEINBERG | Galerie
WEINBERG | Galerie
7. 10. 2020 19:00
3. eAukce
3. eAukce

bez poškození
25cm
20.stol
značeno vespod

jedinečná a vzácně se objevující soška dámy, v modrých šatech, zlaceno 24K zlatem, s tvarovanými barevnými růžemi, značeno zespodu, 54P/93 a 44/4