zachovalost | mírna patina |
rozměr | 45,55g |
rok | 20.stol |
signatura | značeno vespod |
pudřenka, dia 6cm, čistá hmotnost 34,55g, kupujícímu bude předložen doklad ryzosti Českého Puncovního Úřadu
zachovalost | mírna patina |
rozměr | 45,55g |
rok | 20.stol |
signatura | značeno vespod |