#156

Stříbro 800/1000

Stříbro 800/1000
Stříbro 800/1000
Stříbro 800/1000
Stříbro 800/1000
#156

Stříbro 800/1000

Antique
320 zobrazení
400 Kč
WEINBERG | Galerie
WEINBERG | Galerie
Vyvolávací cena: 300 Kč
7. 10. 2020 19:00
3. eAukce
3. eAukce

mírna patina
45,55g
20.stol
značeno vespod

pudřenka, dia 6cm, čistá hmotnost 34,55g, kupujícímu bude předložen doklad ryzosti Českého Puncovního Úřadu