zachovalost | mírna patina |
rozměr | 42,2g |
rok | 20.stol |
signatura | značeno vespod |
náramek s dia 7cm, značeno 835/1000, čístá váha 42,2g, okolo roku 1920, kupujícímu bude předložen doklad ryzosti Českého Puncovního Úřadu
zachovalost | mírna patina |
rozměr | 42,2g |
rok | 20.stol |
signatura | značeno vespod |