zachovalost | mírna patina |
rozměr | 10,1g |
rok | 20.stol |
signatura | značeno vespod |
prsten s 16ti diamantovými odštěpy, značeno 700/1000, čístá hmotnost 9,3g, kupujícímu bude předložen doklad ryzosti Českého Puncovního Úřadu
zachovalost | mírna patina |
rozměr | 10,1g |
rok | 20.stol |
signatura | značeno vespod |