zachovalost | mírna patina |
rozměr | 2,25g |
rok | 20.stol |
signatura | značeno vespod |
náušnice, zlato 585/1000, čístá hmotnost 1,9g, rubíny, kupujícímu bude předložen doklad ryzosti Českého Puncovního Úřadu
zachovalost | mírna patina |
rozměr | 2,25g |
rok | 20.stol |
signatura | značeno vespod |