#142

Zlato 585/1000

Zlato 585/1000
Zlato 585/1000
Zlato 585/1000
#142

Zlato 585/1000

Jewelery
476 zobrazení
2 500 Kč
WEINBERG | Galerie
WEINBERG | Galerie
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
7. 10. 2020 19:00
3. eAukce
3. eAukce

mírna patina
2,25g
20.stol
značeno vespod

náušnice, zlato 585/1000, čístá hmotnost 1,9g, rubíny, kupujícímu bude předložen doklad ryzosti Českého Puncovního Úřadu