#137

Stříbro 925/1000 kolem roku 1920

#137

Jewelery
450 zobrazení
3 000 Kč
WEINBERG | Galerie
WEINBERG | Galerie
7. 10. 2020 19:00
3. eAukce
3. eAukce

mírna patina
19cm
20.stol
značeno vespod

stříbrný náramek o velikosti 19cm, značeno 925/1000, výha 25g, nádherné florální motivy, kupujícímu bude přiložen certifikát Českého Puncovního úřadu