Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#12
Rosenthal 1926
#12
Rosenthal 1926
Porcelain and fine Ceramics
333 zobrazení
300 Kč
WEINBERG | Galerie
7. 10. 2020 19:00
3. eAukce
Aukční katalog
bez poškození
20cm
20.stol
značeno vespod
svícen, značky Rosenthal číslováno 65, 5017, rozměr výška 20cm, dia 11cm
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript