#11

Servírovací podnos circa 1920

Servírovací podnos circa 1920
Servírovací podnos circa 1920
Servírovací podnos circa 1920
#11

Servírovací podnos circa 1920

Porcelain and fine Ceramics
309 zobrazení
300 Kč
WEINBERG | Galerie
WEINBERG | Galerie
7. 10. 2020 19:00
3. eAukce
3. eAukce

bez poškození
44cm
20.stol
neznačeno

servírovací podnos, neznačeno, rozměr 44cm x 27cm, kobaltová modř, zlaceno 24K zlatem, s nádherným viobrazením chřestu uprostřed podnosu