zachovalost | bez poškození |
rozměr | 44cm |
rok | 20.stol |
signatura | neznačeno |
servírovací podnos, neznačeno, rozměr 44cm x 27cm, kobaltová modř, zlaceno 24K zlatem, s nádherným viobrazením chřestu uprostřed podnosu
zachovalost | bez poškození |
rozměr | 44cm |
rok | 20.stol |
signatura | neznačeno |