datum aukce 07. 10. 2020 19:00
55
vyvolávací cena: 300 CZK

11. Servírovací podnos circa 1920

servírovací podnos, neznačeno, rozměr 44cm x 27cm, kobaltová modř, zlaceno 24K zlatem, s nádherným viobrazením chřestu uprostřed podnosu

zachovalost bez poškození
rozměr 44cm
rok 20.stol
signatura neznačeno