datum aukce 07. 10. 2020 19:00
62
prodáno za: 100 CZK
vyvolávací cena: 100 CZK

10. Cibulák z Dubí 1945-1959

miska, typický cibulák z Dubí, značeno vespodu

zachovalost bez poškození
rozměr 21cm
rok 20.stol
signatura značeno vespod

9****0 100 CZK 07. 10. 2020 19:04:22