Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#1
Velká británia 19.st.
#1
Velká británia 19.st.
Porcelain and fine Ceramics
398 zobrazení
400 Kč
WEINBERG | Galerie
Vyvolávací cena: 300 Kč
7. 10. 2020 19:00
3. eAukce
Aukční katalog
bez poškození
12cm
19.stol
neznačeno
mlíčenka, ručně malovaný motiv anglie, neznačeno
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript