datum aukce 07. 10. 2020 19:00
2
122
prodáno za: 400 CZK
vyvolávací cena: 300 CZK

1. Velká británia 19.st.

mlíčenka, ručně malovaný motiv anglie, neznačeno

zachovalost bez poškození
rozměr 12cm
rok 19.stol
signatura neznačeno

8****6 400 CZK 07. 10. 2020 18:01:43