aktuální cena:
400 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

mlíčenka, ručně malovaný motiv anglie, neznačeno

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
300 CZK

miska ve tvaru lastury, typický míšeňský porcelán, kolem roku 1900, značeno vespodu Meissen /..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
300 CZK

miska, typický cibulák z Dubí, značeno vespodu

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
100 CZK

2 talířky, značeno Pirken-Hammer Louis Czechoslovakia

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
300 CZK

květináč, 1926 Ph. Rosenthal & Co značeno zeleně pod glazurou

aktuální cena:
700 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

miska, 1923 Ph. Rosenthal & Co značeno zeleně pod glazurou, modrá glazura, lemováno 24K zlatem,..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
500 CZK

šálek s podšálkem Wedgewood, s nádherným motivem lodí a na vnitřním okraji motiv květin, značeno..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
300 CZK

2 x nože a 2x vidlička, porcelánová část neznačeno, na hrotu značeno STAHL-BRONZE, circa 1920

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
100 CZK

miska na omáčku, značeno ve spodu, délka 22,5cm, výška 10cm

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
100 CZK

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
300 CZK

servírovací podnos, neznačeno, rozměr 44cm x 27cm, kobaltová modř, zlaceno 24K zlatem, s nádherným..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
300 CZK

svícen, značky Rosenthal číslováno 65, 5017, rozměr výška 20cm, dia 11cm

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
300 CZK

William Davenport & Co. of Longport, Staffordshire, { 1835 – 1869 }, značeno ve spodu, výška 21cm,

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
5 000 CZK

unikátní a vyjímečná urna Majolica, zobrazující mýtické tvory, s andílky po celé délce

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
800 CZK

malachit, unikátní váza z malachitu s motivem růží o výšce 25cm, dia 11cm

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
2 000 CZK

jedinečná a vzácně se objevující soška dámy, v modrých šatech, zlaceno 24K zlatem, s tvarovanými..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
800 CZK

váza ve stylu Loetz, z 90tých let, značeno vespodu

aktuální cena:
300 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

miniaturní soška, 1933 Ph. Rosenthal & Co značeno pod glazurou, výška 6cm, značeno 20, 543