#4

Šarka Bartoňová

Šarka Bartoňová
#4

Šarka Bartoňová

449 zobrazení
200 Kč
19. 12. 2018 18:00
Aukce grafických listů
Aukce grafických listů

litografie
48,5 x 32,4
sign. PD Šarka Bartošková
číslo grafiky
autorský tisk
ze sbírky prací studentů (a pedagogů) Střední umělecké školy grafické v Jihlavě v letech 1997-2001 (nultý ročník přípravka na Akademii)

Řez cibulí?