technika | litografie |
rozměr | 48,5 x 32,4 |
signatura | sign. PD Šarka Bartošková |
číslo grafiky | autorský tisk |
stav díla | ze sbírky prací studentů (a pedagogů) Střední umělecké školy grafické v Jihlavě v letech 1997-2001 (nultý ročník přípravka na Akademii) |
Řez cibulí?