#3

Mikuláš Axmann

Mikuláš Axmann
#3

Mikuláš Axmann

482 zobrazení
1 800 Kč
19. 12. 2018 18:00
Aukce grafických listů
Aukce grafických listů

litografie
42,5 x 36,5
1998
sign. PD Mikuláš Axmann 1998
číslo grafiky
43013
1955

Betlém