zachovalost | malba mírně poškozena |
technika | olej, karton |
rozměr | 49 x 65 cm |
signatura | sign. PD J. Holeček |
autor | 1902-1957 |
Hory v zimě
technika | olej, karton |
rozměr | 49 x 65 cm |
autor | 1902-1957 |