#2

Jan Fořt

Jan Fořt
#2

Jan Fořt

Obrazy, kresby, grafika
4 limity
612 zobrazení
400 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
20. 2. 2020 18:00

na rámu drobné oděrky
olej, plátno, karton
65 x 50 cm
1961
sign. PD Fořt 61
vzadu nalepen autorský štítek s popisem
1913-1991

Uvadlé květy