zachovalost | na rámu drobné oděrky |
technika | olej, plátno, karton |
rozměr | 65 x 50 cm |
rok | 1961 |
signatura | sign. PD Fořt 61 |
stav díla | vzadu nalepen autorský štítek s popisem |
autor | 1913-1991 |
Uvadlé květy
rozměr | 65 x 50 cm |
rok | 1961 |
autor | 1913-1991 |