#14

Josef Michl
(1899 – 1993)

Krajina I

Josef Michl
#14

Josef Michl
(1899 – 1993)

Krajina I

Obrazy, kresby, grafika
495 zobrazení
100 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
20. 2. 2020 18:00

olej, karton
34,5 x 49 cm
sign. LD J. Michl
1899-198?

Krajina I.