zachovalost | zažloutlý papír, na rámu oděrky |
technika | akvarel, papír |
rozměr | 28 x 41,5 cm |
signatura | sign. PD J. Matějka |
autor | 1881-1953 |
Na lesní louce
technika | akvarel, papír |
rozměr | 28 x 41,5 cm |
autor | 1881-1953 |