#12

Josef Matějka
(1881 – 1953)

Na lesní louce

Josef Matějka
#12

Josef Matějka
(1881 – 1953)

Na lesní louce

Obrazy, kresby, grafika
1 limit
486 zobrazení
1 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
20. 2. 2020 18:00

zažloutlý papír, na rámu oděrky
akvarel, papír
28 x 41,5 cm
sign. PD J. Matějka
1881-1953

Na lesní louce