zachovalost | zažloulý, několikrát přeložený, poškozený papír |
technika | litografie |
rozměr | 108 x 80 cm |
rok | 1931 |
provenience | vydala Tělocvičná jednota Sokol v Poličce |
Maškarní merenda - Dostaveníčko námořníků a námořnic v Kotoru
technika | litografie |
rozměr | 108 x 80 cm |
rok | 1931 |