#7

Neznámý autor

 Neznámý autor
#7

Neznámý autor

Poster
606 zobrazení
15 000 Kč
10. 7. 2018 18:00
eAukce plakátů
eAukce plakátů

zažloulý, několikrát přeložený, poškozený papír
litografie
108 x 80 cm
1931
provenience
vydala Tělocvičná jednota Sokol v Poličce

Maškarní merenda - Dostaveníčko námořníků a námořnic v Kotoru