#6

Vojtěch Hynais
(1854 – 1925)

Národopisná výstava Československá 1895 v Praze

Vojtěch Hynais
#6

Vojtěch Hynais
(1854 – 1925)

Poster
640 zobrazení
2 000 Kč
10. 7. 2018 18:00

zažloutlý , při okrajích poškozený papír
litografie
24,5 x 26 cm
1894
PD značeno VHynais 1894
provenience
z edice Les Maitres de l´Affiche PL 56, PD slepotiské razítko Imprimer Chaix
1845 - 1925