zachovalost | při okrajích pokrčený papír |
technika | litografie |
rozměr | 87 x 59,8 cm |
signatura | sign. DU Jan Balet |
autor | 1913 - 2009 |
Orangerie Cologne
technika | litografie |
rozměr | 87 x 59,8 cm |
autor | 1913 - 2009 |