#15

André Lanskoy

André  Lanskoy
#15

André Lanskoy

Poster
486 zobrazení
2 500 Kč
10. 7. 2018 18:00
eAukce plakátů
eAukce plakátů

litografie
85,5 x 58 cm
provenience
plakát k výstavě v Galerii Erker, St Galen, 1963
1902 - 1976

Lanskoy