technika | litografie |
rozměr | 85,5 x 58 cm |
provenience | plakát k výstavě v Galerii Erker, St Galen, 1963 |
autor | 1902 - 1976 |
Lanskoy
technika | litografie |
rozměr | 85,5 x 58 cm |
autor | 1902 - 1976 |