technika | litografie |
rozměr | 20,5 x 27 cm |
signatura | značeno PD A. B |
rám | papírová pasparta |
autor | 1864 - 1944 |
Zátiší s čajovou konvicí
technika | litografie |
rozměr | 20,5 x 27 cm |
signatura | značeno PD A. B |
rám | papírová pasparta |
autor | 1864 - 1944 |