#8

Albert de Belleroche

Albert de Belleroche
#8

Albert de Belleroche

296 zobrazení
800 Kč
20. 1. 2021 18:00
eAukce grafických děl
eAukce grafických děl

litografie
20,5 x 27 cm
značeno PD A. B
papírová pasparta
1864 - 1944

Zátiší s čajovou konvicí