#6

David Azuz

David Azuz
#6

David Azuz

287 zobrazení
1 100 Kč
20. 1. 2021 18:00
eAukce grafických děl
eAukce grafických děl

litografie
64 x 49,3 cm
sign. PD David Azuz
č. 143/200, vzadu razítko: © R. Engish, 1980
1942 - 2014

Na ulici