datum aukce 20. 01. 2021 18:00
65
prodáno za: 2 100 CZK
vyvolávací cena: 2 100 CZK

444. Karel Vysušil

Kompozice s písmem

zachovalost na rámu oděrky
technika litografie
rozměr 65 x 48 cm
rok 1989
signatura sign. DU K. Vysušil 89
provenience
autor 1926 - 2014

*****5 2 100 CZK 20. 01. 2021 19:34:28