zachovalost | papír na okrajích ušpiněn a lehce pokrčen |
technika | litografie |
rozměr | 30 x 37 cm |
signatura | sign. PD Merio Ameglio |
autor | 1897 - 1970 |
Moulin Rouge
technika | litografie |
rozměr | 30 x 37 cm |
autor | 1897 - 1970 |