datum aukce 20. 01. 2021 18:00
84
prodáno za: 1 200 CZK
vyvolávací cena: 1 200 CZK

198. Lukáš Miffek

Do jogurtu

technika litografie
rozměr 48 x 32,5 cm
rok 2008
signatura sign. PD Lukáš Miffek 08
stav díla č. 61/100
provenience
autor 1978

*****5 1 200 CZK 20. 01. 2021 18:46:37