datum aukce 20. 01. 2021 18:00
190
vyvolávací cena: 6 000 CZK

171. Kamil Lhoták

Vzducholoď (P.F. 85)

technika litografie
rozměr 10 x 14,5 cm
rok 1984
signatura sign. DU K. Lhoták
provenience
autor 1912 - 1990