#16

Tomáš Bím
(1946)

Lehátko

Tomáš Bím
#16

Tomáš Bím
(1946)

Lehátko

320 zobrazení
4 200 Kč
20. 1. 2021 18:00

litografie
54 x 38 cm
sign. PD Tomáš Bím
použito jako pozvánka na výstavu Tomáš Bím, okresní muzeum Plzeň
1946

Lehátko