datum aukce 28. 08. 2018 18:00
107
vyvolávací cena: 700 CZK

16. Josef Váchal

Ex libris Jar. Jozefy

zachovalost lehce zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře drobné skvrnky
technika dřevoryt
rozměr 16,4 x 11,5 cm
rok 1937
signatura PD značeno ve štočku J.V. 37
autor 1884 - 1969