#143

Olga Čechová
(1925 – 2010)

ExLibris Johan Souverein

Olga Čechová
#143

Olga Čechová
(1925 – 2010)

ExLibris Johan Souverein

Ex libris
437 zobrazení
400 Kč
28. 8. 2018 18:00

litografie
15,3 x 10,7 cm
sign. PD Olga Čechová
č. 80/100
1925

ExLibris Johan Souverein