stav | malba místy lehce odřená a mírně krakelovaná |
technika | olej, plátno, kolem r. 1825 |
rozměr | 38 x 49,5 cm |
signatura | monogr. a datováno LD |
rám | rám (stará adjustace) |
Pohled na Děčín
rozměr | 38 x 49,5 cm |
rám | rám (stará adjustace) |