technika | olej, plátno |
rozměr | 24,5 x 21 cm |
rok | 1. pol. 19 století |
popis | přiložena restaurátorská zpráva |
Portrét ženy
technika | olej, plátno |
rozměr | 24,5 x 21 cm |
rok | 1. pol. 19 století |