stav | restaurováno, protržené plátno |
technika | olej, plátno |
rozměr | 99,5 x 76,5 cm |
rok | 18.-19. století |
autor | 1707 - 1762 |
Literatura | předloha publikována v časopisu Světový zdroj zábavy a poučení č. 59, článek Poslíčci lásky - milostné dopisy, vydal Dr. Ot. Štorch - Marien, Praha 1941 |
Čtenářka dopisu