#14

Pietro Antonio Rotari
(1707 – 1762)

Čtenářka dopisu

Pietro Antonio Rotari (následovník)
#14

Pietro Antonio Rotari
(1707 – 1762)

Čtenářka dopisu

347 zobrazení
11 000 Kč
25. 2. 2021 18:00

stav
restaurováno, protržené plátno
olej, plátno
99,5 x 76,5 cm
18.-19. století
1707 - 1762
Literatura
předloha publikována v časopisu Světový zdroj zábavy a poučení č. 59, článek Poslíčci lásky - milostné dopisy, vydal Dr. Ot. Štorch - Marien, Praha 1941

Čtenářka dopisu