technika | kombinovaná technika, papír |
rozměr | 68 x 45 cm |
signatura | sign. PN arch. Jonáš |
vše o obraze | návrh reklamního plakátu, 20.-30. léta 20. stol., autorem je známý architekt a průmyslový grafik, který projektoval mj. pasáž Rokoko na Václavském náměstí, lázeňské objekty v Jáchymově a Toušni nebo třeba salonní železniční vagony |
autor | 1893 - 1974 |
Ottovo mýdlo rakovnické