#13

Vojtěch Kubašta

Vojtěch Kubašta
#13

Vojtěch Kubašta

Vojtěch Kubašta (Ilustrace Folk Tales and Legends)
289 zobrazení
6 000 Kč
26. 11. 2020 18:00

akvarel, kvaš, tužka, tuš, papír
vše o obraze
sign. PD VKubašta, 31,5 x 23 cm, reprodukováno v knize Folk Tales and Legends (vyd. Octopus Books, London, 1981) a v dalších jazykových mutacích knihy, str. 22 (kopie přiložena), na zadní straně potvrzení pravosti od vnuka autora R. Kubašty, razítko s inventárním číslem tehdejšího reprodukčního oddělení tiskárny, adjustováno v kartonovém výřezu, při okraji papíru autorské poznámky k umístění textu, stav velmi dobrý
1914 - 1992

Ráma a Sítá