datum aukce 24. 09. 2020 18:00
70
vyvolávací cena: 82 000 CZK

82. Ivan Ouhel

Sníh

technika olej, plátno
rozměr 115 x 110 cm
rok 1994
signatura sign. PD I. Ouhel 94
rám olištováno
provenience
autor 1945