datum aukce 24. 09. 2020 18:00
154
vyvolávací cena: 250 000 CZK

62. Ota Janeček

Holý strom

technika olej, plátno
rozměr 54,5 x 65 cm
rok 1975
signatura sign. LD Ota Janeček
autor 1919 - 1996