datum aukce 24. 09. 2020 18:00
74
vyvolávací cena: 30 000 CZK

41. Vladimír Komárek

Hlava

technika olej, plátno
rozměr 46,4 x 30,3 cm
rok 1983
signatura sign. LD V. Komárek 83
provenience
autor 1928 - 2002