datum aukce 24. 09. 2020 18:00
92
vyvolávací cena: 136 000 CZK

36. Josef Istler

Bojiště

technika kombinovaná technika, papír
rozměr 23 x 36 cm
rok 1941
signatura sign. PN Istler
stav díla vzadu štítek Ludvíka Kundery
provenience z pozůstalosti Ludvíka Kundery (básník, dramatik, prozaik, překladatel z němčiny, editor, literární historik, zakladatel Skupiny RA a člen Sdružení Q. Byl spjatý s avantgardními směry, především surrealismem)
autor 1919 - 2000