datum aukce 24. 09. 2020 18:00
58
vyvolávací cena: 28 000 CZK

132. Petr Dillinger

Ležící Vlasta

technika olej, překližka
rozměr 74 x 115 cm
signatura sign. PD Dillinger
stav díla malba místy poškozena
provenience
autor 1899 - 1954